Trymer do zarostu

Trymer do brody PHILIPS QT4015 QT 4015

Trymer do brody PHILIPS QT4015 QT 4015

Trymer do zarostu jest urządzeniem elektrycznym służącym do strzyżenia brody i wąsów. Niektóre modele (zobacz też trymery do brody), dzięki specjalnym nakładkom, pomagają pozbyć się zbędnego owłosienia również z nosa czy uszu. W trymerze do zarostu mamy możliwość ustawienia długości strzyżenia. Jest to idealne urządzenie dla mężczyzn, którzy chcą mieć zadbany zarost o odpowiedniej wielkości. Trymer służy do pielęgnacji oraz lekkiego strzyżenia. Urządzenie jest na tyle delikatne, że nie musimy obawiać się o przypadkowe zacięcia czy podrażnienia skóry. Trymer do zarostu ma węższe ostrza, co zapewnia wysoki poziom dokładności.

Trymery do zarostu – Ranking TOP 8

Pozycja Nazwa trymera Producent Cena trymera
1Gillette Gillette Blue II Plus Maszynka Jednorazowa Do Golenia 1szt GilletteAktualna Cena
2Łucznik RSCW-377ŁucznikAktualna Cena
3WAHL 9880WAHLAktualna Cena
4Eldom G47EldomAktualna Cena
5Eldom G35EldomAktualna Cena
6Eldom G42EldomAktualna Cena
7Łucznik RSCW-1800 SrebrnyŁucznikAktualna Cena
8Clatronic HR2603ClatronicAktualna Cena

Pełna lista trymerów do zarostu…->

Jaki trymer do zarostu wybrać?

Najczęściej spotkamy na rynku trymery zasilane akumulatorami. Warto przyjrzeć się wydajności baterii w poszczególnych modelach. Czas pracy na jednym ładowaniu może wynosić od 15 minut do nawet godziny. Ważny jest również sam czas ładowania akumulatorów, ciekawym rozwiązaniem jest opcja szybkiego ładowania. Niektóre modele mogą się ładować nawet ponad 4 godziny. Warto wybrać model wyposażony w ekran LED – owy, na którym zobaczymy np. poziom naładowania baterii. Nasadki z kolei, zapewniają różne poziomy strzyżenia. Dobre trymery pozwalają na regulację co do pojedynczego milimetra, zakres ich poziomów cięcia może wynosić od dziesiątych części milimetra do kilku centymetrów. Najlepiej wybierać modele z ostrzami tytanowymi czy ze stali nierdzewnej, do tego samoostrzące się i z możliwością czyszczenia ich pod bieżącą wodą. Dodatkowe nakładki sprawiają, że trymer staje się urządzeniem wielofunkcyjnym, dzięki któremu zadbamy o zarost na całym ciele. Przydatnym dodatkiem jest mały pojemnik, do którego wpadają przystrzyżone włosy.

Cena trymerów do zarostu – Ranking cen!

Trymer do zarostu kupimy już za około 150 złotych. Możesz wybierać wśród znanych marek jak Philips, Braun, Remington czy Panasonic.

Tak szukaliście sprzętów:

  • trymer do brody cena (1)