Trymer do ciała

Trymer do ciała Remington BHT2000

Trymer do ciała Remington BHT2000

Trymery do ciała nie są tak popularne, jak inne urządzenia do golenia zarostu. Sprzęt tego typu ma specjalną głowicę golącą oraz nasadki grzebieniowe z możliwością regulacji długości przycinania. Budowa ich odbiega od konstrukcji golarek do usuwania zarostu z twarzy. Trymery są przystosowane do innego rodzaju włosa, niż ten, który pokrywa męski tors. Ich sposób pracy sprawia, że skóra nie zostaje podrażniona, a owłosienie zostaje precyzyjnie przycięte. Urządzeniem tym przystrzyżemy włosy na klatce piersiowej, nogach, rękach oraz w miejscach intymnych. Coraz więcej mężczyzn dba systematycznie o owłosienie swojego ciała. Wielu panów regularnie, goli pachy, tors oraz okolice intymnych ze względów higienicznych i estetycznych.

Trymery do ciała – Ranking TOP 3

Pozycja Nazwa trymera Producent Cena trymera
1Gillette Gillette Blue II Plus Maszynka Jednorazowa Do Golenia 1szt GilletteAktualna Cena
2Łucznik RSCW-377ŁucznikAktualna Cena
3Eldom G47EldomAktualna Cena

Pełna lista trymerów do ciała…->

Jaki trymer do ciała wybrać i kupić?

Kupując trymer do ciała trzeba zwrócić uwagę na rodzaj zasilania. Do wyboru mamy urządzenia zasilane akumulatorowo bądź sieciowo – akumulatorowe. Ważny jest czas ładowania, średnio nie powinien być dłuższy niż 4 godziny. Często w różnych trymerach istniej funkcja szybkiego ładowania. Warto wybrać model bezprzewodowy, gdyż jest on bardziej poręczny, co ułatwia dotarcie do nawet najbardziej trudno dostępnych miejsc. Dobrze aby wybrany model posiadał wskaźnik naładowania. Zapobiega to problemowi rozładowanego akumulatora. Ważne są także ostrza, które mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub tytanu. Te drugie cechują się lepszą jakością, jednak występują zazwyczaj w tych droższych modelach. Do wyboru mamy także samoostrzące się ostrza i specjalne nasadki do golenia miejsc szczególnie wrażliwych.
Ważną kwestią są również akcesoria. To one ułatwiają nam czyszczenie i przechowywanie naszego urządzenia. Najczęściej producenci oferują w zestawie etui oraz szczotkę do czyszczenia ostrzy. Można spotkać także specjalny uchwyt przedłużający zasięg trymowania (idealny do samodzielnego golenia pleców) oraz małe pojemniki na ścinki włosów. Większość urządzeń ma również nakładki grzebieniowe, które umożliwiają golenie na różnych poziomach długości (zakresy mogą być od 0,2mm do 8mm). Warto również wybrać model, który można używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Można zwrócić uwagę także na długość pracy na jednym ładowaniu oraz ergonomiczny kształt wybranego urządzenia. Przydatna jest również kontrolka ładowania oraz specjalny uchwyt pod prysznic. Dobrze aby wybrany trymer można było myć pod bieżącą wodą.

Cena trymerów do ciała

Trymer do ciała kupimy już za około 60 złotych.

Tak szukaliście sprzętów:

  • trymery do ciała (3)
  • trymer do ciała (2)
  • jaki trymer do miejsc intymnych (1)
  • trymer do ciala opinie (1)
  • trymer do ciała opinie (1)
  • trymery damskie opinie (1)