Trymer do brody

Trymer do brody PHILIPS QT4015 QT 4015

Trymer do brody PHILIPS QT4015 QT 4015

Część mężczyzn preferuje kilkudniowy zarost lub nawet dłuższe brody. W ich pielęgnacji bardzo przydatnym urządzeniem jest trymer do brody. Urządzenie to służy do precyzyjnego przystrzygania brody do odpowiedniej długości. Trymery do brody mają ostrza nieco węższe od normalnej golarki, które zapewniają większą dokładność przy strzyżeniu brody. Urządzenie to nie usuwa włosów tuż przy skórze, pozwala natomiast na samodzielną regulację długości zarostu. Umożliwia to specjalna konstrukcja, która pozwala na wybór właściwego dla siebie poziomu strzyżenia. Wśród trymerów do zarostu możemy również dostać modele bardziej wielofunkcyjne, które dzięki wymienialnym nakładkom, służą także do skracania włosów w nosie czy w innych miejscach na ciele.

Trymery do brody – Ranking TOP 8

Pozycja Nazwa trymera Producent Cena trymera
1Gillette Gillette Blue II Plus Maszynka Jednorazowa Do Golenia 1szt GilletteAktualna Cena
2Łucznik RSCW-377ŁucznikAktualna Cena
3WAHL 9880WAHLAktualna Cena
4Eldom G47EldomAktualna Cena
5Eldom G35EldomAktualna Cena
6Eldom G42EldomAktualna Cena
7Łucznik RSCW-1800 SrebrnyŁucznikAktualna Cena
8Clatronic HR2603ClatronicAktualna Cena

Pełna lista trymerów do brody…->

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego trymera do brody?

Najważniejsze jest to, aby wybrany model był możliwie jak najbardziej precyzyjny. Aby strzyżenie odbywało się zgodnie z naszymi preferencjami. Różne długości cięcia uzyskujemy dzięki dodatkowym nasadkom lub dzięki wbudowanemu systemowi regulacji. Poszczególne modele różnią się między sobą ilością dostępnych długości cięć, im ich więcej, tym większe mamy możliwości stylizacji, od kilkudniowego zarostu, po pokaźne brody wraz z bokobrodami. Do wyboru będziemy mieli urządzenia zasilane sieciowo lub akumulatorowo, bądź sieciowo – akumulatorowo. Dla mężczyzn, którzy będą korzystać z trymera głównie w domu, dobrym wyborem będzie model zasilany sieciowo. Jeśli jednak dużo podróżujemy i chcemy mieć zawsze urządzenie przy sobie, lepszym rozwiązaniem będzie trymer z zasilaniem akumulaturowym bądź sieciowo – akumulaturowym. Warto również zwrócić uwagę na czas ładowania oraz długość pracy na jednym ładowaniu. Może on wynosić od 3 do 30 minut pracy. Pełne ładowanie trwa zazwyczaj do godziny. Ostrza powinny być wykonane ze stali nierdzewnej lub ceramiki. Dobrym rozwiązaniem jest także możliwość blokowania konkretnego ustawienia długości strzyżenia oraz samoostrzące się ostrza. Z kolei nasadka grzebieniowa, dopasowuje się do kształtu twarzy, co zwiększa dokładność oraz precyzję danej stylizacji. Trymery do brody z wyświetlaczem elektronicznym, zazwyczaj oferują możliwość regulacji zarostu, nawet co do milimetra. Widać na nim także poziom naładowania naszego urządzenia. W zestawie powinna znaleźć się również szczotka do czyszczenia ostrzy oraz etui do transportowania urządzenia. Jeśli ostrza będą wymagały natłuszczania, dobrze by w komplecie zalazł się także specjalny olej do smarowania.

Trymer do brody Babyliss E875IE

Trymer do brody Babyliss E875IE

Przycinarka do brody. Jaką wybrać i kupić?

Porównaj aktualne ceny… ->

Cena trymerów do brody – Ranking!

Ceny trymerów do brody rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych w wzwyż. Popularni producenci to Remington, Panasonic i Philips. Te najlepsze trymery do brody dostaniemy w cenie od 150 zł. Wybierz modele, które Cię interesują i sprawdź ranking naprawdę dobrych trymerów:

Tak szukaliście sprzętów:

  • trymer do brody ranking (28)
  • najlepszy trymer do brody (2)
  • cechy dobrego trymera do brody (1)
  • e875e babyliss (1)
  • jaki trymer do brody 2016 cena (1)
  • maszynka do golenia philips (1)
  • trymer do brody philips w cenie do 140 złotych (1)
  • trymer do brody ranking 2016 (1)
  • trymer do twarzy (1)