Suszarka do włosów

Suszarka do włosów Bosch PHD3305

Suszarka do włosów Bosch PHD3305

Suszarka do włosów jest urządzeniem do stylizacji, używanym zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Służy do wysuszenia włosów, nie tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale również we własnym domu. Suszarek do włosów na rynków jest mnóstwo, różnią się one między sobą głównie wielkością, mocą, wagą, funkcjami (np. suszarka do włosów z jonizacją czy suszarka do włosów z dyfuzorem) oraz możliwościami regulacji nawiewu oraz różnymi dodatkowymi końcówkami. Przed zakupem odpowiedniego modelu, warto przyjrzeć się kilku parametrom, dzięki czemu idealnie dobierzemy dla nas suszarkę.
Na co zwracać uwagę przy zakupie suszarki do włosów?

Suszarki do włosów z jonizacją – Ranking TOP 4

Pozycja Nazwa suszarki Producent Cena suszarki
1Remington PRO DRY D3080WRemingtonAktualna Cena
2Rowenta CV5351D0RowentaAktualna Cena
3Rowenta CV5330FORowentaAktualna Cena
4Remington D3080G Pro DryRemingtonAktualna Cena

Pełna lista suszarek z jonizacją… ->

Moc – im większa moc suszarki, tym lepiej. Najlepiej wybrać model o mocy co najmniej 1600 W. Większa moc gwarantuje znaczne szybsze wysuszenie naszych włosów.
Regulacja temperatury – to jedna z ważniejszych funkcji w suszarce. Dobrze aby wybrany model posiadał przynajmniej dwa poziomy regulacji temperatury, w tym jeden dużo chłodniejszy. Zapobiegnie to niepotrzebnemu niszczeniu i przesuszaniu naszych włosów. Warto przed zakupem sprawdzić czy nawiew nie parzy naszej ręki przystawionej do suszarki.

Suszarki do włosów z dyfuzorem – Ranking TOP 4

Pozycja Nazwa suszarki Producent Cena suszarki
1Remington D5215RemingtonAktualna Cena
2Remington D3080RemingtonAktualna Cena
3Babyliss D342EBabylissAktualna Cena
4Remington D3015RemingtonAktualna Cena

Pełna lista suszarek z dyfuzorem… ->

Chłodny nadmuch – niektóre modele suszarek mogą być wyposażone w dodatkowy przycisk zimnego powietrza. Funkcja ta przydaje się do modelowania naszych włosów. Zimny nawiew utrwala nam fryzurę i sprawia, że włosy są bardziej błyszczące.

O suszarkach fajnie piszą także tutaj http://gaki.pl/suszarka-do-wlosow/

Regulacja siły nadmuchu – opcja ta jest bardzo przydatna, dobrze aby wybrany model miał co najmniej dwustopniową regulację siły nawiewu. Wolniejszy nadmuch jest szczególnie przydatny jeśli używamy dyfuzora. Szybszy, tzw. turbo może przyśpieszyć suszenie włosów nawet o 1/3.
Jonizacja – to funkcja, dzięki której włosy po wysuszeniu są bardziej błyszczące, gładkie i nie puszą się. Zapobiega także elektryzowaniu się włosów, co jest szczególnie uciążliwe zimą, kiedy nosimy czapki oraz innego rodzaju nakrycia na głowę.

Suszarka do włosów Babyliss BAB6510IE

Suszarka do włosów Babyliss BAB6510IE

Suszarki do włosów Babyliss

Porównaj aktualne ceny… ->

Waga i rozmiar suszarki – trzeba zwrócić uwagę na wielkość oraz ciężar wybranej suszarki, w szczególności jeśli suszenie włosów zajmuje nam trochę czasu. Ważne aby wybrany model był możliwie jak najlżejszy, przez co nasze ręce nie będą się zbyt szybko męczyły. Do domowego użytku lepiej wybierać suszarki z dłuższą obudową, dzięki czemu docierające do mokrego włosa powietrze jest nieco mniej szkodliwe. W podróży sprawdzą się bardziej, małe składane modele.

Długość kabla – suszarka musi mieć wystarczająco długi przewód, tak aby bez problemu dosięgał do naszego gniazdka. Nie należy jednak przesadzać, zbyt długi kabel, będzie się niepotrzebnie plątał. Warto wybrać suszarkę z przewodem, który obraca się wokół osi, dzięki temu przy suszeniu nie będzie się on skręcał i łatwiej będzie nam operować urządzeniem.

Suszarka do włosów Philips HP8280

Suszarka do włosów Philips HP8280

Suszarki do włosów Philips

Porównaj aktualne ceny… ->

Akcesoria

Suszarki mogą być wyposażone w dodatkowe końcówki, takie jak koncentrator powietrza czy dyfuzor. Warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania oraz łatwość montażu. Dyfuzor nie może być zbyt mały, ponieważ nie zmieścimy do niego długich włosów. Na rynku można spotkać również końcówki ułatwiające prostowanie włosów (tu więcej o prostownicach http://gaki.pl/prostownica-parowa/) oraz takie służące do robienia loków i fal (tu więcej o termolokach http://gaki.pl/termoloki/).

Cena suszarek do włosów – Ranking!

Prosty model suszarki kupimy już za około 20 – 30 złotych. Są też takie za 100 i 200 zł. Dlatego wybierz modele suszarek, które Ci się podobają i uważasz, że będą dla Ciebie dobre, ba! najlepsze i sprawdź ranking:

Tak szukaliście sprzętów:

  • najlepsza suszarka do włosów 2016 (5)
  • jaka suszarka do wlosow 2016 (2)
  • suszarki do włosów ranking (2)
  • suszarka do włosów ranking (2)
  • suszarki do wlosow ranking (1)
  • suszarka z jonizacją ranking (1)
  • suszarka z jonizacja jaka najlepsza babyliss (1)
  • suszarka 2016 (1)
  • ranking suszarek do włosów 2016 (1)
  • najlepsze suszarki do włosów 2016 (1)