Golarka do ubrań

Golarka do odzieży Clatronic MC 3240

Golarka do odzieży Clatronic

Golarka do ubrań jest urządzeniem za pomocą którego pozbędziemy się zmechaceń z naszych swetrów, spódniczek i innej części garderoby. Dzięki niej odświeżymy wygląd naszej garderoby oraz pozbędziemy się nieestetycznych kulek, które po paru praniach szpecą naszą odzież. Golarki do ubrań mają zazwyczaj niewielkie rozmiary oraz prostą budowę. Nie są to drogie urządzenia, ale niezwykle przydatne. Ich skuteczność zależy od tego, kiedy stępią się ostrza, które przycinają zmechacenia na materiale.

Golarki do ubrań i odzieży – Ranking TOP 8

Pozycja Nazwa golarki Producent Cena golarki
1Bomann MC 701 CBBomannAktualna Cena
2Vakoss PE-6015WVakossAktualna Cena
3Łucznik HT-288ŁucznikAktualna Cena
4Clatronic MC 3240ClatronicAktualna Cena
5RAVANSON GU1010RAVANSONAktualna Cena
6Elesko G07EleskoAktualna Cena
7Optimum SW 8200OptimumAktualna Cena
8Sencor SLR 33SencorAktualna Cena

Pełna lista golarek do ubrań… ->

Na co zwracać uwagę przy wyborze golarki do ubrań?

Budowa – Na rynku dostępnych jest wiele modeli golarek do ubrań. Jednak praktycznie wszystkie mają podobną budowę. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, aby wybrany model golarki posiadał pojemnik na usunięte zmechacenia. Zapobiegnie to niepotrzebnemu bałaganowi, a po skończonym przycinaniu, wystarczy opróżnić pojemnik w koszu na śmieci. Ważne aby uchwyt był możliwie ergonomiczny i wygodny, tak aby nasze ręce nie męczyły się podczas golenia. Przydatna będzie również podstawka, na którą będziemy mogli odłożyć urządzenie na chwilę. Do wyczyszczenia golarki przyda się specjalny pędzelek, którym usuniemy wszelkie nieczystości z wnętrza ostrzy. Zapchane urządzenie nie będzie prawidłowo działać.

Zasilanie – Golarki mogą mieć dwa rodzaje zasilania: bateryjne lub akumulatorowo – sieciowe.

Golarka do odzieży Adler AD9605

Golarka do odzieży Adler AD9605

Golarka do ubrań do 100 zł

Porównaj aktualne ceny… ->

Urządzenia z wbudowanym akumulatorem, działają bez dostępu do sieci elektrycznej, jednak trzeba pamiętać o ich uprzednim naładowaniu. W tym przypadku odchodzą wydatki związane z zakupem baterii. Modele akumulatorowe pracują również nieco wydajniej, ponieważ ich moc jest zazwyczaj większa. Jeśli zatem chcemy szybko i efektywnie odświeżyć większą ilość ubrań, warto wybrać golarkę sieciowo – akumulatorową. Z kolei jeśli wybierzemy model zasilany bateryjnie, trzeba będzie pamiętać o zapasowych bateriach. Również w podróży sprawdzi się lepiej model na baterie, ponieważ nie zawsze wszędzie można naładować swój sprzęt.

Golarka do ubrań

Golarka do ubrań

Golarka do swetrów

Porównaj aktualne ceny… ->

Funkcje dodatkowe – Jeśli chcemy, oprócz ubrań, golić także domowe dywany i chodniki oraz koce z dłuższy włosiem, trzeba wybrać urządzenie z funkcją strzyżenia. Najlepiej żeby wybrany model posiadał trzystopniową regulację wysokości przycinania włosia. Poziom strzyżenia dobieramy do długości włosia. Dzięki temu możemy odświeżyć i odnowić stary dywan czy koc.
Dla posiadaczy zwierząt domowych przyda się dodatkowa opcja zbierania sierści z tkanin.

Cena golarek do odzieży – Ranking!

Golarkę do ubrań kupimy już za kilka złotych. Sprawdź aktualne ceny golarek do ubrań, odzieży i swetrów. W tym golarki akumulatorowe, sieciowe i elektryczne. Popularne marki to Philips, MPM, Eldom, Severin i Łucznik. Sprawdź ranking:

Tak szukaliście sprzętów:

  • golarka do ubrań ranking (6)
  • golarka do ubrań philips opinie (4)
  • golarka do ubrań (4)
  • ranking golarek do ubrań (3)
  • golarka do ubrań sieciowa opinie (3)
  • golarka do swetrów ranking (2)
  • golarka do ubrań test (2)
  • golarka do ubran dobra gdzie kupic (1)
  • golarka do ubrań jaką kupić (1)
  • ranking golarki do ubrań (1)